VÄLIPESU 1

Hind al. 15€ (u. 30 minutit)

Kere ja velgede eelleotus, kerge pigipesu, shampooniga käsipesu, märgvaha.

ILMA KUIVATUSETA!

VÄLIPESU 2

Hind al. 30€ (u. 1 tund 30 minutit)

Kere ja velgede eelleotus (k.a. rattakoopad) põhjalik pigipesu, rauaoksiidide eemaldus, velgede põhjalik pesu, putukajääkide eemaldus, ustevahede põhjalik pesu koos raua ja pigieemaldusega, shampooniga käsipesu, rehviläige, kuivatus suruõhu ja mikrokiud lapiga.

VAHATAMINE 1

Hind al. 40€ (u. 1 tund 30 minutit)

Kere ja velgede eelleotus (k.a. rattakoopad) põhjalik pigipesu, rauaoksiidide eemaldus, velgede põhjalik pesu, putukajääkide eemaldus, ustevahede põhjalik pesu koos raua ja pigieemaldusega, shampooniga käsipesu, rehviläige, kuivatus suruõhu ja mikrokiud lapiga, kiirvaha kestvusega kuni 4 kuud.

VAHATAMINE 2

Hind al. 90€ (u. 3 tundi)

Kere ja velgede eelleotus (k.a. rattakoopad) põhjalik pigipesu, rauaoksiidide eemaldus, velgede põhjalik pesu, putukajääkide eemaldus, ustevahede põhjalik pesu koos raua ja pigieemaldusega, shampooniga käsipesu, rehviläige, kuivatus suruõhu ja mikrokiud lapiga, püsivaha kestvusega kuni 12 kuud.

LÄIGESTAV POLEERIMINE

Hind al. 150€ (u. 5 tundi oleneb sõiduki suurusest)

Kere ja velgede eelleotus (k.a. rattakoopad) põhjalik pigipesu, rauaoksiidide eemaldus, velgede põhjalik pesu, putukajääkide eemaldus, ustevahede põhjalik pesu koos raua ja pigieemaldusega, shampooniga käsipesu, rehviläige, kuivatus suruõhu ja mikrokiud lapiga, savi töötlus. Läigestav poleerimine, vaha või keraamika (kaitsetöötlus kokkuleppel).

PÕHJALIK POLEERIMINE

Hind al. 200€ (u. 8-14 tundi oleneb sõiduki suurusest)

Kere ja velgede eelleotus (k.a. rattakoopad) põhjalik pigipesu, rauaoksiidide eemaldus, velgede põhjalik pesu, putukajääkide eemaldus, ustevahede põhjalik pesu koos raua ja pigieemaldusega, shampooniga käsipesu, rehviläige, kuivatus suruõhu ja mikrokiud lapiga, savi töötlus. Põhjalik poleerimine. Kaitsekihiks vaha või keraamika (kaitsetöötlus kokkuleppel).

SALONG 1 (kiirpuhastus)

Hind al. 20€ (u. 1 tund)

Tolmuimejaga salongi, põranda ja pagasiruumi puhastus, plastikdetailide puhastus, klaaside puhastus salongist seest.

SALONG 2 (põhjalik kuivpuhastus)

Hind al. 30€ (u. 1 tund 30 minutit)

Tolmuimejaga salongi, põranda ja pagasiruumi puhastus, terve salongi puhastus suruõhu ja pintsliga, plastikdetailide puhastus ja värskendamine, klaaside puhastus salongist seest.

NAHAHOOLDUS (Kreemitamine)

Hind alates 50€ (u. 3 tundi)

Tolmuimejaga salongi kuivpuhastus, pindade ettevalmistamine, puhastamine professionaalsete vahenditega, nahkpindade hooldus ja töötlus.

Lisateenused

Tuleme vajadusel Teie autole ise järgi ning toome ka tagasi. (Linna piires tasuta. linnast väljas kokkuleppel)

Soovite sõidukit hommikuks korda, et uut päeva värskelt alustada? Teeme ära! Saame kokkuleppel sõiduki võtta ette eelmise päeva õhtul ning selle Teile hommikul üle anda palju värskemalt.